Szablony CV do pobrania za darmo w formatach DOC (Word), ODF, HTML, PSD

Szablony CV

Jeśli nie masz czasu lub umiejętności do samodzielnego utworzenia estetycznego dokumentu, skorzystaj z kilku proponowanych darmowych szablonów CV do pobrania. Gotowe szablony są idealnym rozwiązaniem gdy nie czujesz się mistrzem w obsłudze programów biurowych / graficznych, lub gdy chcesz w kilka chwil utworzyć oryginalne i profesjonalne CV bez przeznaczenia dużej ilości czasu na projektowanie. Wystarczy pobrać puste CV do wypełnienia w Wordzie i uzupełnić gotowy szablon.

Więcej szablonów

W serwisie już niedługo będziesz miał możliwość pobrania wielu atrakcyjnych szablonów graficznych CV w popularnych formatach plików biurowych - *.DOC, *.DOCX, *.ODF przeznaczonych do edycji np. w Wordzie. Pliki są obecnie w fazie dopracowywania, tym czasem skorzystaj z udostępnionych wzorów CV, wzorów listów motywacyjnych i zapoznaj się z poradnikiem jak napisać CV. Jeśli znasz darmowy szablon CV, który możemy zamieścić na liście poinformuj nas o tym w dziale Kontakt.

Szablony a wzory

W dziale z szablonami CV mamy dla Ciebie przygotowane pliki, które stanowią puste CV do wypełnienia. Przy pomocy odpowiedniego programu biurowego / graficznego możesz je wyedytować, uzupełniając własnymi danymi. Jeśli nie wiesz jak zabrać się za konstruowanie swojego życiorysu w aspekcie merytorycznym poszukaj odpowiedniego wzoru CV. W dziale z wzorami CV znajdują się przykładowe CV dla różnych zawodów.

Jak edytować szablon CV

Dostępne szablony CV do pobrania stworzone są zwykle w formatach obsługiwanych przez popularne pakiety biurowe, dlatego nie powinieneś mieć problemu z ich edycją. Formaty takie jak *.DOC, *.DOCX, *.ODF są wspierane przez edytory tekstowe będące częścią darmowych lub płatnych pakietów biurowych: Microsoft Word, Libre Office Writter, Open Office Writter, WPS Writter. Zaleca się, aby przygotowane CV wysyłać do pracodawców w formacie PDF.
Jeśli nie szukasz graficznych szablonów CV a wzorów CV dla różnych zawodów zapraszamy do działu Wzory CV Wzory CV

Klasyczny szablon CV

Podstawowy, a jednoczenie bardzo elegancki i czytelny szablon CV (przygotowany dla programów Word i Photoshop) ze zdjęciem kandydata. Darmowy szablon podzielony jest na dwie kolumny, dzięki czemu nawet większą ilość informacji możemy zmieścić na jednej stronie A4. Dość duże marginesy sprawiają, że curriculum vitae po wydruku nie będzie miało obciętych fragmentów. Na uwagę zasługuje tutaj […]

Komentarzy: 25
02 czerwca 2022