Generator listów motywacyjnych

Starając się napisać dobry list motywacyjny często mamy problem. Okazuje się, że mimo szczerych chęci pewną trudność stanowi dla nas stworzenie ujmującego i interesującego listu który sprawi, że nasza aplikacja wyróżni się z pośród setek innych. Dla niektórych osób problemem może być również obsługa pakietu biurowego, a konkretnie opracowanie estetycznego i poprawnego technicznie dokumentu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam darmowy generator listu motywacyjnego.

Jak działa generator listów motywacyjnych

Obecnie generator jest na etapie testów i poprawek i nie jest jeszcze w pełni przygotowany do wykorzystania przez szersze grono użytkowników. Jeśli chcesz być poinformowany o ukończeniu prac nad kreatorem zapisz się do naszego newslettera. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z innego narzędzia dostępnego w sieci.

Obecnie na rynku znajdują się różnego rodzaju generatory. Najpopularniejsze z nich tworzą pełny dokument na podstawie wprowadzonych informacji (takich jak dane personalne aplikującego, dane potencjalnego zatrudniającego) generują list motywacyjny. Minusem tego typu rozwiązań jest konieczność samodzielnego układania treści listu – a więc czegoś co stanowi dla nas zwykle największy problem. Dlatego postanowiliśmy, że stworzymy taki generator listu motywacyjnego, który będzie wymagał od Ciebie jeszcze mniej pracy – ale o tym już niedługo.