Generator / kreator CV w PDF po polsku i angielsku

Unikalne i niepowtarzalne CV jest zwykle pierwszym i jednocześnie bardzo ważnym krokiem do sukcesu. Często jednak – z różnych przyczyn – mamy problem ze stworzeniem tego rodzaju dokumentu. Niektórzy z nas nie mają czasu, a innym nie pozwala na to brak dostatecznych umiejętności obsługi programu biurowego. Właśnie dla takich osób powstaje darmowy generator CV, który znacząco ułatwi i przyspieszy tworzenie dokumentów aplikacyjnych.

Nowoczesne i dopracowane szablony

Możesz wybierać spośród kilku atrakcyjnych wizualnie szablonów, napewno znajdziesz coś dla siebie.

Banalnie prosty w obsłudze i szybki

Korzystanie z generatora ogranicza się do wyboru szablonu i wypełnieniu kilku pól. Nie jest potrzebna rejestracja.

Bezpieczny dla Twoich danych

W przeciwieństwie do innych generatorów nie archiwizujemy Twoich danych osobowych w bazie danych.

Już w krótce

Generator będzie dostępny już niedługo, obecnie trwają ostatnie testy i poprawki.

Najlepszy kreator / generator CV

Obecnie generator jest na etapie testów i poprawek i nie jest jeszcze w pełni przygotowany do wykorzystania przez szersze grono użytkowników. Jeśli chcesz być poinformowany o ukończeniu prac nad kreatorem zapisz się do naszego newslettera. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z innego narzędzia dostępnego w sieci.

Proponujemy Ci najlepszy według ekipy CVninja, dostępny obecnie na rynku generator CV – CRAFT CV. Dzięki niemu przygotujesz naprawdę bardzo atrakcyjne CV bez konieczności posiadania jakichkolwiek umiejętności komputerowych. Do wygenerowania własnego CV wystarczy tylko zarejestrować się i wypełnić formularz. Możesz wybierać między kilkoma dostępnymi szablonami graficznymi, a jeśli to Ci nie wystarcza masz możliwość ustawienia własnych kompozycji - zestawień kolorystycznych. CRAFT CV jako jedyny godny uwagi generator CV dostępny online daje ci możliwość utworzenia CV po angielsku, co więcej możesz wybierać między brytyjskim i amerykańskim układem dokumentu. Oczywiście język polski także jest dostępny.

TOP