Magazynier - wzór listu motywacyjnego do pobrania

Magazynier

Standardowy wzór listu motywacyjnego magazyniera. Jest to modelowy list motywacyjny, w którym aplikant stara się wskazać zarówno swoje czteroletnie doświadczenie (zarówno jako magazynier jak i sprzedawca) jak i zakres powierzonych mu obowiązków. Kandydat podaje również cechy charakteru oraz informacje o przebytych badaniach, które mogą wydać się przydatne i istotne na stanowisku magazyniera.

Dla magazyniera dostępny jest Wzór CV

Wzór listu motywacyjnego

Jan Maranowski
ul. Zielona 12/2
Lublin 20-445
tel: 111 222 333
e-mail: jan@cvninja.pl
15.07.2022, Warszawa
ABC Company ul. Pomarańczowa 23/34 56-789 Warszawa

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie o numerze referencyjnym X/X, chciałam zaprezentować swoją kandydaturę na stanowisko Magazynier w XYZ S.A, tym samym wyrażam chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Posiadam czteroletnie doświadczenie w pracy jako magazynier-sprzedawca w XYZ S.A., w której zajmowałem się prowadzeniem raportów i dokumentacji dotyczącej powierzonego asortymentu, przyjmowaniem i wydawaniem towaru, kontrolowaniem bieżącego stanu magazynu. Byłem również odpowiedzialny za prawidłowy obrót towaru w XYZ. S.A. oraz bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki tej pracy nauczyłem się obsługi kilku programów komputerowych na poziomie zaawansowanym, m.in. WF-Mag oraz Microsoft Office. Ponadto posiadam uprawienia na wózek widłowy oraz prawo jazdy kategorii C+E.

Moim atutem jest doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość zasad gospodarki magazynowej. Jestem osobą samodzielną w działaniu, zaangażowaną i dokładną. Ponadto mam bardzo dobrą sprawność fizyczną, ponieważ aktywnie uprawiam sport (pływanie i sztuki walki). Posiadam aktualną książeczkę zdrowotną oraz komplet badań psychotechnicznych. Jestem dyspozycyjny i gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Jeżeli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem gotowy na przybycie na rozmowę kwalifikacyjną w wyznaczonym przez Państwa terminie.

Z poważaniem Jan Maranowski (Podpis)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
W naszej bazie oprócz wzoru listu motywaycjnego dla magazyniera dostępny jest także przykładowy wzór CV.Wzór CV magazyniera

Mamy nadzieję, że poniższy wzór listu będzie dla Ciebie pomocny i ułatwi Ci pisanie własnego dokumentu.

6 komentarze do “Wzór listu motywacyjnego magazyniera
  1. Mi się zdarzało za którymś razem czytania ogłoszenia o pracy zauważyć, że oprócz CV trzeba dodać drugi załącznik z listem motywacyjnym. Takie małe przeoczenie i już jedna oferta w plecy, bo się nie spełniło podstawowych wymagań. Sam się nie spodziewałem, że trzeba taki list konstruować tak precyzyjnie i zgodnie z formułą.

  2. Niby nie jest trudno napisać swoją zawodową przeszłość, ale jak już się zasiada do komputera, to ciężko wydusić z siebie coś sensownego. Magazynier… im chyba prostsze w charakterystyce zawody, tym jakoś ciężej przedstawić je w listach motywacyjnych. Ja na szczęście jestem uparty i uczę się samodzielnie, dopóki mi coś sensownego nie wyjdzie 🙂

  3. He he, ciekawe, czy jakbym pozmieniał tylko pewne dane i szczegóły, jakiś rekruter zauważyłby, że list jest niemal kropka w kropkę podobny do szablonu. Nie tyle, że jestem bardzo leniwy, ale mało kreatywny. jak mam coś wysłać źle napisanego, wolę podeprzeć się dobrym przykładem. Cieszę się, że przed dostaniem pracy nie są jeszcze przeprowadzane dodatkowe testy 😀

  4. Odp. Zaręczam, że rekruterzy naprawdę zaangażowani w swoją pracę mogą w trzy sekundy sprawdzić, czy list motywacyjny został podyktowany z głowy, czy strony internetowej. Mimo wszystko nie da się przepisać całości na podstawie obcych danych. Lepiej poprosić nawet córkę o pomoc, jeżeli dobrze radzi sobie z polskim i razem coś napisać – oboje nauczycie się czegoś nowego 🙂

  5. Najważniejsze dla mnie to to, żeby zachować schemat listu motywacyjnego. Gdzie wpisać swój adres, jak powinien wyglądać wstęp no i żeby nie zapomnieć o kilku słowach swoich personalnych zalet. Sama konstrukcja zdań nie musi być hiperpoprawna, byle pisać z sensem. Jesteśmy przyzwyczajeni, że ocenia się nas według ogólnego poziomu, a każdy w różnym stopniu pracuje na swoje osiągnięcia. Magazynier to ciężka praca, wymaga sprawności fizycznej i t też może być jedna z przyczyn decydujących o przyjęciu do pracy. Kurs na wózki widłowe można zrobić zawsze, mężczyźni jeżdżą nimi nawet bez posiadanego certyfikatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.